خانه / اخبار / میخوام پزشکی سراسری قبول شویم

میخوام پزشکی سراسری قبول شویم

میخوام پزشکی سراسری قبول شویم

میخوام پزشکی سراسری قبول شویم ؟ چگونه پزشکی سراسری قبول شویم؟ سوال بسیاری از متقاضیان شرکت در کنکور این است که چگونه پزشکی سراسری قبول شویم؟ در این نوشته به ارائه راهکارهای قبولی در رشته پزشکی دانشگاه سراسری می پردازیم.

اولین شرط برای قبولی در رشته پزشکی سراسری داشتن برنامه هدفمند است که براساس آن بتوانید بازده مطالعاتی قوی داشته باشید.یک برنامه هدفمند بعنوان یک راهنما در طول مسیر آمادگی برای کنکور ۹۷ عمل می کند.بنابراین باید با یک برنامه قوی و منظم در مسیر آمادگی کنکور قدم بردارید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمه دوم

برای عمل کردن به برنامه مطالعاتی و افزایش بازده و راندمان مطالعه باید شرایط مورد نیاز خود را محیا کنید.از جمله شرایط مناسب می توان به محیط مناسب که دارای نور و دما کافی باشد اشاره کرد.

شرکت در آزمون های آزمایشی از دیگر مباحث مورد توجه است.این کار باعث می شود تا شما اطلاعات علمی خود را رقبایتان بسنجید.در کنار مطالعه کتب درسی باید از کتب کمک آموزشی مناسب استفاده کنید.

باید به این نکته توجه برای رسیدن به نتیجه ای مهم باید فراتر از دیگران عمل کنید.مثلا در زمان هایی که رقبایتان دست از مطالعه می کشند باید شما تلاش خود را افزایش دهید.

چگونه رشته پزشکی قبول شویم

بهمن ماه زمان مرور و جمع بندی دروس پیش دانشگاهی است و اکثر داوطلبان کنکور از مطالعه دروس کنکور دست می کشند.این اوضاع در اردیبهشت ماه نیز اتفاق می افتد.این دو زمان بهترین فرصت برای سبقت گرفتن از دیگران است.

                      

 

برای قبولی در رشته ای مثل پزشکی باید سطح تمام دروس شما عالی باشد و نمره کسب شده در تمام دروس از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

بین تفکر تا ایمان قلبی فاصله بسیاری وجود دارد.مثلا تعدادی از دوطلبان فقط تمایل دارند به رشته پزشکی برسند ولی به آن ایمان و اعتقاد قلبی ندارند و در خود عزت نفس کافی ندارند.

برای قبولی در رشته پزشکی چه رتبه ای لازم است

داشتن باور قلبی می تواند جبران همه کاستی ها باشد.تجربه نشان داده است تعداد بسیاری بوده اند که برای آمادگی کنکور دیر استارت زده اند ولی به دلیل ایمان و باور قلبی به نتیجه دلخواه خود رسیدند.

بدانید اگر تمام شرایط را برای خود محیا کنید و برای ادامه تحصیل در این رشته اشتیاق لازم را نداشته باشید مطمئنا به نتیجه دلخواه خود نخواهید رسید.سعی کنید قدرت تفکر را در خود تقویت کنید.

اگر در ذهن شما هم این سوال پیش آمده باشد که چگونه پزشکی سراسری قبول شویم حتما با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

۳ دیدگاه

 1. سلام
  من که خسته شدم والله تا حالا ۳ بار کنکور دادم و نتونستم قبول نمیشم نمیدونم دیگه چیکار کنم

 2. واقعا چرا ایقدر سخته این کنکور کفتییییییی!!!!!
  برم خارج درس بخونم بهتره

 3. جابه واقعا !!!!
  پزشکی تو ایران مگه بدون کنکور میشه برگزار کرد؟
  من شنیده بودم اما شرایط رو نمیدونستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹