خانه / کارشناسی ارشد / نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷ چه زمانی اعلام می شود؟

آیا نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷ قابل تغییر است؟

برای اطلاع از نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷ به کجا مراجعه کنیم؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد  نتایج نهایی کارشناسی ارشد سراسری ۹۷ ارائه دادیم. در این نوشته سعی داریم به بررسی نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷ بپردازیم.

نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97
نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

طبق روال سال های گذشته اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد بعد از انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد صورت می گیرد.بسیاری از داوطلبان در مورد زمان و نحوه اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد آزاد با ابهامات و سوالات زیادی مواجه شده اند.

در چند سال گذشته آزمون های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری با یکدیگر ادغام شده است حال این سوال مطرح می شود که آیا نتایج نهایی انتخاب رشته دانشگاه های آزاد و سراسری نیز با هم اعلام می شود یا در فواصل زمانی مختلف اعلام می شوند؟

در پاسخ باید بگوییم همانطور که انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به صورت مجزا نسبت به انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری برگزار می شود در نتیجه نتایج این آزمون ها نیز هرکدام به صورت مجزا از طریق سایت های مختلف اعلام می شود.

زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

طبق روال هر ساله نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در شهریور ماه اعلام می شود.امسال نیز به احتمال زیاد در نیمه دوم شهریور ماه نتایج نهایی مشخص می شود و به در صورت مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج در همین سایت اطلاع رسانی می شود.

نحوه مشاهده نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

برای مشاهده نتایج نهایی باید در زمان تعیین شده که به احتمال زیاد در نیمه دوم شهریور ماه می باشد به سایت آزمون دانشگاه آزاد مراجعه کنید.بعد از وارد شدن به سایت باید روی گزینه اعلام نتایج آزمون ها کلیک کنید.سپس وارد صفحه اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد می شوید.در این صفحه ۲ روش برای مشاهده اعلام نتایج پیش روی شما قرار داده شده است که می توانید با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز وارد پنل شخصی خود شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹