خانه / اعلام نتایج / نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۶

نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۶

نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۶

نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۶ پس از آزمون کنکور سراسری که در تیر ماه برگزار شده بود داوطلبان بی صبرانه منتظر نتایج آزمون هستند . نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۶ در نیمه مرداد ماه اعلام شد.

برای اعلام نتایج کنکور سراسری کلیک کنید.

بعد از این همه تلاش و صبر اعلام نتایج کنکور سراسری سال ۹۶ در تاریخ ۲۵/۶/۹۶ از سایت سازمان سنجش اعلام می گردد.

داوطلبان عزیزمی توانند با ورود به این سایت و به صورت اینترنتی با وارد کردن اطلاعات شخصی از قبیل شماره پرونده و شماره شناسنامه یا شماره داوطلبی و شماره شناسنامه از نتایج آزمون اطلاع پیدا کنند.

برای مشاهده نتایج انتخاب رشته کلیک نید.

نحوه ثبت نام در دانشگاه سراسری کاملا به صورت اینترنتی می باشد داوطلبان می توانند با تکمیل فرم ثبت نام در سایت سنجش ثبت نام انجام دهند . نحوه ثبت نام در دانشگاه سراسری کاملا به صورت اینترنتی از سایت سازمان سنجش انجام می شود .

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۶

داوطلبانی که در رشته مورد علاقه شان قبول نشدند می توانند بدون آزمون در دانشگاه ثبت نام کنند . در چندین سال اخیر دانشگاه آزاد اسلامی در برخی از رشته های علوم انسانی ، علوم تجربی ، مهندسی بدون آزمون ثبت نام انجام می دهد داوطلبان می توانند با انتخاب محل دانشگاه و رشته مورد علاقه خود بدون شرکت در آزمون در دانشگاه ثبت نام کنند با مراجعه به سایت ثبت نام کنند.

دانشگاه آزاد اسلامی با این روش به متقاضیان این امکان را می دهد که بدون آزمون ادامه تحصیل بدهند .
شما می توانید برای مشاوره انتخاب رشته با مشاوران مالیم تماس حاصل بفرمایید . انتخاب رشته بر اساس رتبه و نمره ی شما می باشد مهمترین بخش،انتخاب رشته درست می باشد .

شما می توانید با مراجعه به یک مشاور خوب انتخاب رشته درستی انجام دهید قاعدتاً انتخاب رشته مناسب در آینده و سرنوشت شما تاثیر به سزایی دارد به خصوص در آینده شغلی و ازدواج می تواند بسیار موثر واقع گردد .
برای اطلاعات بیشتر با گروه مالیم تماس حاصل بفرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹