خانه / استعدادهای درخشان / نتیجه نهایی نتایج مدارس شاهد

نتیجه نهایی نتایج مدارس شاهد

نتیجه نهایی نتایج مدارس شاهد

نتیجه نهایی نتایج مدارس شاهد طبق اطلاع رسانی های بعمل امده از ثبت نام مدارس شاهد و همچنین نتیجه نهایی نتایج مدارس شاهد در سه مقطع (سه پایه اول ابتدایی) و ( پایه هفتم) و ( پایه دهم) به صورت اینترنتی و  از طریق سامانه سجا انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر والدین گرامی از نحوه ثبت نام و شرایط آن و چگونگی اطلاع از نتایج پذیرفتن در این مدارس در سال تحصیلی ۹۶-۹۷ مالیم گروه به شرح زیر اطلاع رسانی می نماید.

نتیجه نهایی نتایج(نتیجه نهایی نتایج مدارس شاهد ۹۶-۹۷)در دو سه مرحله به اطلاع والدین و دانش آموزان گرامی از طریق سامانه سجا خواهد  رسید. نتیجه نهایی نتایج اولیه در مقطع ابتدایی تا ۲۱ خردادو در پایه هفتم تا ۱۵ تیرو در پایه دهم تا ۲۷ تیر نتیجه نهایی می شود البته زمان ذکر شده قابل تمدید است و امکان دارد این تاریخ ها به تعویق بیفتد.

نحوه بازیابی اطلاعات نتایج آزمون شاهد و استثنایی

برای رویت و بدست اوردن از نتایج پذیرفتن در مدارس شاهد(نتیجه نهایی نتایج مدارس شاهد ۹۶-۹۷)به آدرس های نتایج مدارس شاهد گروه مالیم و یا ادرس سازمان سنجش مراجعه نمایید. و در فرمی که در اختیار شما قرار می گیرد، کد ملی دانش آموز و همچنین سریال کدملی خود را وارد نمایید. اگر کد ملی و سریال شناسه خود را به درستی وارد کرده باشید در این مرحله مشخصات متقاضی و نتیجه پذیرفتن یا رد دانش آموزو یا این که در امار ذخیره ها قرار گرفته باشد، برای مدارس شاهد رویت و بدست اوردن از می شود.

تا این مرحله مرحله اولیه پذیرفتن انجام شده است. کسانی که اسمشان در امار پذیرفته شدگان قطعی و یا ذخیره قرار گرفته باشد باید با در دست داشتن مدارک ثبت نام به مدرسه ای که در فرم ثبت نام وارد نموده اند، مراجعه نموده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند و افراد ذخیره هم همین کار را باید انجام دهند چون امکان دارد بعضی از نتقاضیان به هر دلیلی مراحل ثبت نام خود را تکمیل نکرده و ظرفیت در این مدارس برای افراد ذخیره باز شود.

در تاریخ ۱۷ خرداد تا نهایته ۳ تیر برای مقطع ابتدایی و ۱۷ تیر تا ۳ مرداد برای  پایه هفتم و از ۲۲ تیر تا ۵ مرداد برای پایه دهم بررسی مدارک و تایید مدارک انجام می گیرد.

و ثبت نام مدرسه شاهد مرحله نهایی نتیجه نهایی نتایج مدارس شاهد در سه مقطع اول ابتدایی(۴ تیر) و پایه هفتم(۴ مرداد) و پایه دهم(۷ مرداد) از طریق سامانه سجا به اطلاع متقاضیان می رسد نتیجه نهایی می گردد.

مشاوره تحصیلی مالیم گروه در تمامی موضوعات تحصیلی( استرس کنکور و طرز خواندن دروس – انتخاب رشته کنکور بدون کنکور – معرفی کتاب برتر – تحصیلی در خارج از کشور و بورسیه – و…..) آمادگی لازم را برای مشاوره دادن به دوستان عزیز را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹