خانه / اعلام نتایج / نحوه اعتراض به نتایج کنکور

نحوه اعتراض به نتایج کنکور

نحوه اعتراض به نتایج کنکور

نحوه اعتراض به نتایج کنکور نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری هم رسید

برای بررسی اعتراض به نتایج کنکور سراسری سال ۹۶ کلیک کنید.
اگر هنوز نتیجه انتخاب رشته خود را ندیدید بهتره هرچه زودتر اقدام کنید.تا ۲۰مهرماه فرصت دارید که نسبت به نتیجه انتخاب رشته خود اعتراض کنید.
حسین توکلی در گفت وگو با خبرنگار ما گفت:برای تمام قبول شدگان در دانشگاه کارنامه نهایی تهیه شده است که محتوای آن رتبه کسب شده توسط داوطلب است.

شرایط اعتراض به نتایج کنکور را مطالعه کنید.همچنین برای کسانی که انتخاب رشته اینترنتی انجام داده اند ولی موفق به قبولی در دانشگاه نشده اند،کارنامه نهایی صادر شده است.این کارنامه علمی حاوی رتبه داوطلب در هر یک از انتخاب رشته های انجام شده.

همچنین میان داوطلبانی که انتخاب رشته یکسان انجام دادند وهمچنین در سهمیه بادرنظرگرفتن نمره کلی وی در رشته مزبور والبته رتبه آخرین کسی که دررشته مورد نظر قبول شده است،میباشد.این کارنامه روز ۳شنبه ۲۸مرداد ۹۶ برروی سایت سازمان سنجش قرار داده میشود.

اعتراض به رتبه کنکور سراسری ۹۶

ایشان ادامه داد:با وجود اینکه طی نظارت و کنترل های منظم ویکپارچه وبررسی انجام شده از درستی نتیجه های اعلام شده اطمینان داریم ولی داوطلبان بعد از گرفتن کارنامه نتیجه نهایی کنکور از طریق سایت سازمان سنجش، اگر در رابطه با محتویات کارنامه ویا انتخاب رشته خود اعتراض دارند ویا اگر درخواستی دارند میتوانند تا ۲۰مهرماه ۹۶از راه سیستم جوابگوی اینترنتی در سایت سنجش ارتباط برقرار کنند.

شرایط کلی اعتراض به نتایج کنکور سراسری کلیک کنید.
اگر قصد اعتراض به نتیجه کنکور سراسری ۹۶ دارید یا با نحوه ثبت اعتراض آن آشنایی ندارید،میتوانید با مشاوران مالیم گروه تماس بگیرید واین کار را با مشارکت این موسسه به نحو احسن انجام دهید.
اگر با امور بالا آشنایی دارید ولی دلیل منطقی برای ثبت اعتراض خود نمیابید میتوانید با کمک مشاوران مالیم گروه این مشکل را به نحو احسن حل نمایید وبه بهترین نتیجه ممکن دست یابید.
موسسه مالیم گروه بعنوان اولین موسسه تخصصی در مقطع کارشناسی است که تمرکز وانرژی خود را معطوف جوانان کرده است.
تیم اجرایی این موسسه متشکل از افراد متخصص وزبده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹