خانه / انتخاب رشته / نحوه انتخاب رشته صحیح دانشگاه آزاد

نحوه انتخاب رشته صحیح دانشگاه آزاد

نحوه انتخاب رشته صحیح دانشگاه آزاد

نحوه انتخاب رشته صحیح دانشگاه آزاد :انتخاب رشته دانشگاه آزاد کاملا به صورت جدا از دانشگاه سراسری برگزار میشود .اگرچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد همانند سال های قبل مبهم گیج کننده نیست ولی هنوز تعدادی از داوطلبان هستند که در زمینه مشکل دارند ونیازمند یک مشاوره وراهنمای قوی هستند.

برای مشاوره انتخاب رشته کنکور کلیک کنید.
بعد از مشخص شدن نتایج کنکور سراسری نوبت به انتخاب رشته میرسد.داوطلبان انتخاب رشته دانشگاه آزاد با یک مشکل اساسی روبرو هستند وآن هم این است که یک بانک اطلاعاتی در مورد دانشجویان سال قبل وجود ندارد که بتوانند با الگو قرار دادن آن به یک انتخاب رشته جامع برسند.

نمونه دیگر انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی می باشد که برای اطلاع از آن کلیک کنید
برای حل این موضوع مشاوران مالیم گروه راهکارهایی برای یک انتخاب رشته صحیح و جامع ارائه میدهند.کافی است تنها کافی است با یک تماس با مشاوران ارتباط برقرار کنید.
داوطلبان انتخاب رشته دانشگاه مجاز به انتخاب ۲۰رشته میباشند.در نتیجه باید دقت لازم وکافی را در انتخاب اولویت های خود وارد کنند.به طور مثال نباید به دنبال رشته هایی بروید که احتمال قبولی در آن ها کم است.سعی کنید انتخاب رشته شما براساس علاقه مندی شما باشد.
در انتخاب رشته دانشگاه آزاد انتخاب اول از اهمیت بالایی برخوردار است.اگه انتخاب اول شما مربوط به رشته ای باشد که شانس قبولی شما در آن کم باشد طبیعتا سایر انتخاب های شما را تحت الشعاع قرار میدهد.

نحوه انتخاب رشته صحیح دانشگاه آزاد ۹۷

در انتخاب رشته دانشگاه ازاد رتبه کسب شده توسط دانشجو بی اهمیت است وتنها نکته حائز اهمیت تراز داوطلب است.
در این نوشته سعی داریم با کمک مشاوران ارشد مالیم گروه راه حل خوبی برای یک انتخاب رشته جامع به شما ارائه دهیم.
گام اول در انتخاب رشته صحیح دانشگاه آزاد اینست که لیستی از رشته ها ودانشگاه های مدنظرتهیه کنیم.به این نکته باید توجه کنیم که انتخاب های ما باید براساس انتخاب های خوشبینانه ومنطقی باشند.
ابتدا باید رشته هایی انتخاب شود که پایین ترین تراز قبولی در آن از تراز قبولی شما با اختلاف ناچیزی بیشتر باشد.البته رشته هایی مدنظر است که قبولی در آن ها آرزوی شماست.
دسته بعد باید انتخاب هایی باشد که آخرین تراز قبولی در آن ها نسبت به تراز قبولی شما اختلاف کمی داشته باشد واحتمال قبولی شما در این رشته ها نیز بالاتر باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹