خانه / انتخاب رشته / نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد را برای داوطلبان عزیز راحت کرده است.بعد برگزاری آزمون کنکور سراسری دانشگاه آزاد داوطلبانی که موفق به قبولی در کد رشته های انتخابی خود نشده اند یا در صورت قبولی رضایت کامل را نسبت به رشته یا دانشگاه قبولی خود ندارند می توانند از این نرم افزار در جهت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مطمئن و ایده آل استفاده کنند.

برای دریافت انتخاب رشته تلفنی تماس حاصل فرمایید.

سازوکار نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد به این صورت است که تراز کسب شده شما را درکنکور دریافت کرده و با مقایسه تراز قبولی انتخاب رشته دانشگاه آزاد فهرست رشته محل هایی که شما از شانس بالایی در قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد برخوردارید به شما اعلام می کند.

حال می خواهیم طریقه استفاده از نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت را برای شما بیان کنیم.

اصول کار این نرم افزار براساس تراز قبولی دانشگاه آزاد است.همانطور که می دانید تجربه نشان داده است در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اکثر اوقات تراز قبولی با افت محسوسی مواجه است ولی مقدار دقیق افت تراز را نمیتوان مشخص کرد وبا قطعیت کامل در مورد آن بحث کرد.

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

در نرم افزار انتخاب رشته تکمیال ظرفیت به اینصورت برنامه ریزی شده است که درصورتی اگر تراز شما از تراز قبولی یک رشته دانشگاه آزاد کمتر باشد مثلا فاصله ای بیشتر از ۱۰۰ باشد،آن رشته را برای شما خوش بینانه قلمداد می کند.

حال اگر اختلاف تراز شما وتراز رشته قبولی ۱۰۰باشد آن رشته برای شما به عنوان منطقی قلمداد می شود.

برای دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور وارد صفحه شوید.

اگر تراز شما از تراز قبولی یک رشته بیشتر باشد واختلاف آن بیشتر از ۱۰۰ باشد آن رشته را برای شما بدبینانه قلمداد می کنیم. در نتیجه بعد از اینکه ترازتان را در زیرگروه ۱ و۲ و به دنبال آن رتبه کسب شده کشوری خود را در نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت وارد دانشگاه آزاد وارد کردید،فهرستی از رشته هایی که شانس قبولی شما در آن بالا است برای شما نمایش داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

مشاور انتخاب رشته

مشاور انتخاب رشته

مشاور انتخاب رشته مشاور انتخاب رشته کیست؟ ویژگی های مشاور انتخاب رشته چیست؟ برای انتخاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *