خانه / نرم افزار انتخاب رشته

نرم افزار انتخاب رشته

نرم افزار انتخاب رشته

نرم افزار انتخاب رشته و مشاوره انتخاب رشته بسیار تاثیر گذار و در اینده دانش اموزان نقش بسزایی را دارد. بنابراین گروه مشاوره تحصیلی مالیم مفتحر است که تنها و قدرتمند ترین نرم افزار انتخاب رشته را در این سایت در اختیار شما عزیزان گذاشته و  علاوه بر مقاله جامع راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه ازاد، با قراردادن نرم افزار انتخاب رشته گروه مالیم تصمیم گیری را برای شما راحت تر و اسانتر از انچه شما تصور میکنید خواهد کرد.

نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد شامل رتبه قبولی حدود ۱۵۰ هزار داوطلب کنکور سراسری و دانشگاه ازاد را در سال ۹۶ کرده است که در ۵ رشته ریاضی فیزیک، تجربی، انسانی، هنر و تربیت بدنی و زبان در این نرم افزار قرار گرفته است.
نرم افزار رایگان انتخاب رشته گروه مالیم که شامل اطلاعاتی از قبیل سهمیه ایثارگری و سهمیه منطقه قبولی، شهرستان و حتی استان بومی هر دانش آموزرا بصورت تفکیک شده و رتبه در سهمیه و رتبه کشوری دانش آموزان و رشته محل قبولی هر دانش آموز است را در اختیار شما عزیزان میگذارد.
با استفاده از این نرم افزار می توانید با وارد کردن رتبه و منطقه خود در کنکور سراسری ۹۶ ، امار قبولی کنکور سراسری ۹۶ در کلیه رشته های مهندسی، علوم پایه، پزشکی و پیراپزشکی، علوم انسانی، هنر و زبان و تربیت بدنی و علوم انسانی و ریاضی را به دست اورید.
همچنین آمار قبولی کلیه دانشگاه های دولتی روزانه، شبانه، پردیس های خودگردان یا بین الملل، پیام نور و غیرانتفاعی و مجازی را می توانید در نرم افزار رایگان انتخاب رشته مالیم جستجو کنید.

همچنین نرم افزار رایگان انتخاب رشته گروه مالیم می تواند به شما یک لیست کامل از انتخاب رشته بدهد که بتوانید بصورت غیرحضوری یک انتخاب رشته مجازی انجام دهید.بطور کلی نرم افزار کاملا رایگان انتخاب رشته گروه مالیم می تواند در نقش یک نرم افزار مجازی انتخاب رشته کار شما را بسیار راحت و اسانتر از یک مشاوره حضوری کند.

نرم افزار رایگان انتخاب رشته

همچنین برای اطلاع نتایج انتخاب رشته , کارنامه آخرین نفر قبولی همه رشته ها را در سایت رسمی گروه مالیم قرار داده ایم که شما عزیزان بتوانید به راحتی از این مقالات استفاده کنید.

اگر گوشی اندرویدی دارید می توانید با دانلود نرم افزار انتخاب رشته گروه مالیم را راحت تر از از نرم افزار رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مالیم استفاده کنید تا انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۶ را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

در کنار همه این ها توصیه می کنیم اگر قصد انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دارید حتما از صفحات نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶ و راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد استفاده کنید.

برای استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۶ گروه مالیم، فقط کافیست که با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و کادر زیر را تکمیل کنید.

 

لینک مستقیم دانلود نرم افزار

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹