خانه / مشاوره تحصیلی / نقل انتقالات دانشجویی

نقل انتقالات دانشجویی

نقل انتقالات دانشجویی

نقل انتقالات دانشجویی :نقل و انتقالات دانشجویی در دانشگاه آزاد چه زمانی آغاز می شود و تا چه زمانی ادامه دارد ؟ و چه شرایطی می خواهد ؟

نقل و انتقالات دانشجویی در دانشگاه یعنی این که دانشجویی از دانشگاه محل تحصیل خود به دانشگاه دیگری برای ادامه تحصیل برود که البته هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد و شرایطی را می طلبد .نقل و انتقالات دانشجویی به دو شیوه انجام می شود ، موقت و دائم .در انتقال موقت دانشجو برای مدتی معلوم (معمولا یک ترم) به دانشگاه دیگری می رود ،ولی در انتقالات دائم دانشجو تا پایان تحصیل خود و به طور کامل به دانشگاه دیگری می رود .

زمان نقل انتقالات دانشجویی

زمان ثبت نام برای نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد برای ترم پاییز از ۱۶خرداد شروع می شود و به مدت ده روز ادامه دارد ، و برای ترم بهمن از ۱۵آذر شروع ، و به مدت ده روز ادامه دارد . دانشجویان باید در تاریخ ذکر شده به سایت مربوطه مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنند .

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

شرایط نقل و انتقالات را به طور مختصر در زیر بیان میکنیم . میتوانید برای دسترسی به جزئیات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید . ۱- دانشجویی که بعد از قبول شدن در دانشگاه ازدواج کرده  یا طلاق گرفته ۲- دانشجو از خانواده محترم شهدا یا ایثارگران باشد . ۳- دانشجو بیماری خاص یا معلولیت داشته باشد . ۴- دانشجو سرپرست خانواده باشد .۵- دانشجو به طور همزمان در چند دانشگاه به تحصیل مشغول باشد ۶- یکی از والدین دانشجو یا همسر یا فرزند بعد از قبول شدن در دانشگاه فوت کند .۷- دانشجو همسر یا فرزند کارکنان دانشگاه آزاد باشد . ۸- دانشجو از قهرمانان یا ورزشکاران ملی باشد . ۹- دانشجو از همسر و فرزندان وزراء ، نمایندگان مجلس ،معاونین رئیس جمهور ، استانداران یا سفیران باشد .

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹