خانه / مقالات / نکات روز کنکور

نکات روز کنکور

نکات روز کنکور

نکات روز کنکور بعد از این همه تلاش و زحمت بهتر است روز کنکور را با دقت هر چه تمام تر به پایان برسانید . علاوه بر تنظیم آلارم برای بیدار شدن در ساعت مناسب به چند نفر از جمله خانواده و دوستان خود بسپاری تا شما را در ساعت معین بیدار کنند تا این همه زحمت شما بیهوده نماند.

برای مشاوره تحصیلی کنکور تماس حاصل فرمایید.

صبحانه را هرگز فراموش نکنید ممکن است به علت استرس فراوان بی اشتها و بی میل شوید اما خوردن صبحانه کامل و مقوی الزامی می باشد صبحانه ای که از مواد سالم و قندی تشکیل شده باشد تا بتوانید انرژی لازم را برای کنکور بدست آورید حتی اگر جزء افرادی که صبحانه میخورند نباشید باید در روز کنکور به تغذیه خود دقت داشته باشید.

وسایل مورد نیاز خود را به دقت چک کنید تا احتمال فراموش کردنشان نباشد از جمله این وسایل کارت ورود به جلسه حاوی اطلاعات شخصی شما ، مداد نرم سیاه که علاوه بر آن بهتر است ۲تا اضافه تر بر دارید ، پاک کن را فراموش نکنید ،  به همراه داشتن دستمال کاغذی ، به همراه خود مواد قندی مانند خرما یا انجیر خشک و … ، بطری آب را به همراه خود داشته باشید.

سر جلسه کنکور چه بخوریم

بهتر است یک روز قبل از روز کنکور به محل آزمون رفته تا مکان را در روز آزمون به راحتی پیدا کنید روز کنکور بهتر است زودتر به سمت مکان آزمون حرکت کنید حوادثی  ممکن است بوجود آید که در این صورت در زمان مقرر به مکان آزمون می رسید.

بهتر است شب قبل از کنکور از خواندن دست بردارید و فقط نکات و چکیده ها را مرور کنید و به هیچ وجه به شایعات و گروه هایی که شما را مظطرب می کند توجه نکنید در یک هفته مانده به کنکور به تغذیه خود دقت کنید از مواد سالم و طبیعی استفاده کنید در این مدت به خواب خود توجه کنید و ساعت آن را تنظیم کنید شب ها زودتر به خواب بروید تا صبح زودتر و پر انرژی تر بلند شوید.

از خوردن قرص های آرام بخش برای کاهش استرس خودداری کنید زیر هیچگونه تاثیری ندارد و اگر هم داشته باشد کوتاه مدت است . شب قبل کنکور وسایل خود را آماده کنید و مطمئن شوید همه چی را تکمیل کرده اید.

برای اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹