خانه / مشاوره تحصیلی / نکات مشاوره ای کنکور

نکات مشاوره ای کنکور

نکات مشاوره ای کنکور

نکات مشاوره ای کنکور همیشه این را به خاطر داشته باشید که هدف شما چه بوده و به چه هدفی می خواهید دست پیدا کنید مهمترین نکته هدف است اگر شما هدف بزرگی نداشته باشید بی انگیزه می شوید هدف راه را برای شما مشخص می سازد بنابراین با یاد آوری هدف شما با انگیزه به راه خود ادامه می دهید.

برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی کلیک کنید.

داشتن هدف بزرگ شما را از سردرگمی رها می کند و شما یک مسیر معین را در پیش می گیرید.

در بالا از انگیزه صحبت کردیم نکته دیگر داشتن انگیزه فردی می باشد یعنی اگر شما انگیزه برای درس خواندن نداشته باشید و بی تفاوت باشید بیخیال ادامه تحصیل شوید.

زیرا انگیزه مهمترین بخش برای رسیدن به هدف است بدون انگیزه نمی توانید به هدف برسید و وسط مسیر هدف  را رها می کنید نقش مشاور را در این زمینه دست کم نگیرید شما می توانید در این مورد با مشاور حرفه ای صحبت کنید شاید بتواند راه حل مناسبی برای این موضوع بیابد.

نکته بعد که حائز اهمیت است میل و رغبت شما به درس و مطالعه است اگر شما تمایل به درس خواندن ندارید و تنبلی می کنید درس و دانشگاه را فراموش کنید اما اگر از افرادی هستید که به مطالعه و درس خواندن علاقه دارید به شما پیشنهاد می کنیم تا به یک مشاور عالی مراجعه کنید و با یک برنامه ریزی و زمان بندی مناسب به همراه میل و رغبت خود به هدف بزرگتان برسید.

نکات یک مشاوره خوب

برنامه ریزی و زمان بندی را فراموش نکنید زیرا اگر برنامه ریزی برای دروس خود نداشته باشید نمی توانید به همه ی دروس برسید در این مرحله بهتر است از دروسی که برایتان مشکل و سخت است شروع کنید سختی ها را پشت سر بگذارید زیرا در اول راه انرژی و رغبت زیادی وجود دارد پس بهتر است  از دروسی که برای شما سخت تر است شروع کنید.

سعی کنید تا آخر مسیر انگیزه و انرژی خود را حفظ کنید اگر گاهی بی انگیزه شدید و رغبت خود را از دست دادید می توانید با مراجعه به مشاور و در میان گذاشتن این موضوع آن را بر طرف کنید.

برای دریافت مشاوره آنلاین رایگان کلیک کنید و یا برای تماس با مشاوره برای افراد پشت کنکور  تماس حاصل فرمایید.

زمان بندی نکته بسیار مهمی به شمار می رود زیرا زمان که از دست برود دیگر بر نمی گردد بر اساس یک زمان بندی متناسب شما می توانید از هر لحظه به درستی استفاده کنید قطعاً نباید تمام ساعات را برای مطالعه صرف کنید بهتر است زمانی را برای استراحت و تغذیه مناسب بگذارید تا انگیزه شما تا پایان مسیر ثابت بماند و یا افزایش یابد.

برای مشاوره تحصیلی با مشاوران مالیم تماس حاصل بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹