خانه / محرومیت کنکور / هزینه انصراف از دانشگاه سراسری

هزینه انصراف از دانشگاه سراسری

هزینه انصراف از دانشگاه سراسری

هزینه انصراف از دانشگاه سراسری و هزینه اخراج از دانشگاه روزانه همواره سوالات بسیاری پیرامون چگونگی انصراف از دانشگاه و شرکت در کنکور سراسری سال های بعد وجود داشته است و مهم ترین علت این سوالات نیز آگاهی از قوانین و اطلاع از جریمه هایی است که ممکن است در اثر نداشتن آگاهی شامل فرد شود و نتواند در کنکور سال بعد شرکت نماید.

در هر مقطع تحصیلی که می باشید ، اگر می خواهخید در کنکور سراسری شرکت نمایید می بایست تا قبل از زمان ثبت نام  از دانشگاه مورد نظر انصراف دهید .یعنی می بایست تا قبل از بهمن ماه فرم شماره ۳ انصراف از تحصیل را به دانشگاه مورد نظر خود تحویل دهید و این یعنی انصراف خود را باید قطعی کنید.

برای اطلاع از جریمه انصراف از دانشگاه روزانه وارد صفحه شوید.

در صورت دیگر هم که دانشجوی دانشگاه دولتی می باشید و قصد دارید در کنکور دانشگاه آزاد در سال آینده شرکت کنید نیازی به انصراف ندارید و می توانید تا اعلام نتایج اقدامی برای انصراف نکنید.

هزینه اخراج از دانشگاه روزانه

زمان تحویل فرم شماره ۳ در مقاطع کارشناسی ۳۰ بهمن و برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ۱۰ دی می باشد و می بایست تا این تاریخ حتما این فرم تحویل دانشگاه شود.

بنابراین تنها در صورتی که دانشجوی دانشگاه های روزانه  باشید می بایست برای شرکت در کنکور از دانشگاه فعلی خود انصراف دهید ، در غیر این صورت می توانید تا اعلام نتایج کنکور در دانشگاه بمانید و نیازی به انصراف نیست.

اگر در دانشگاه روزانه تحصیل می کنید ، پس از اینکه مراحل انصراف را طی کردید ، اگر در دانشگاه روزانه دیگری ثبت نام کنید می بایست خسارت انصراف از دانشگاه را بپردازید . برای آگاهی از اطلاعات تکمیلی و همچنین شرایط انصراف از دانشگاه می توانید با مشاوران مالیت تماس بگیرید و سوالات خود را بیان نمایید.

زیرا در صورتی که مراحل انصراف را بدرستی انجام ندهید امکان دارد از شرکت در کنکور محروم که به اصطلاح محرومیت کنکور می باشد.

برای دریافت مشاوره تحصیلی فقط کافیست با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

۲ دیدگاه

  1. ممنون از زحماتتون

  2. سلام من کلاس یازدهمم آیامیتونم امسال کنکورشرکت کنم؟؟؟اگه میتونم بایدچکارکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹