خانه / بدون کنکور / هزینه رشته روانشناسی بدون کنکور

هزینه رشته روانشناسی بدون کنکور

هزینه رشته روانشناسی بدون کنکور

هزینه رشته روانشناسی بدون کنکور :

رشته ی روانشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد – رشته روان شناسی بدون کنکور در تهران – رشته روانشناسی کودک بدون کنکور – کارشناسی رشته روانشناسی بدون کنکور

برای دریافت مشاوره تحصیلی درزمینه رشته های بدون کنکور با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

امروزه کنکور غولی شده که بسیاری از دانش آموزان را می ترساند. بسیاری از افراد نمی دانند که چگونه باید با ان مواجه شوند و در صورت قبول نشدن در این آزمون سراسری چه کاری باید انجام دهند. ما به شما می گوییم که چه کار کنید. برای آشنایی با این موارد به این متن توجه کنید.

رشته روانشناسی بدون کنکور

یکی از رشته هایی که سالانه بسیار مورد توجه قرار می گیرد رشته روانشناسی است. با توجه به این که این رشته جزو رشته های پر متقاضی محسوب می شود قبولی کنکور برای همه افراد در این رشته بسیار دشوار است. اما راه حل دیگری هم وجود دارد تا شما دوست داران این رشته بتوانید در این رشته به آسانی در دانشگاه ها به تحصیل بپردازید. آن راه حل ثبت نام این رشته بدون کنکور در دانشگاه آزاد اسلامی است. دانشگاه آزاد سالانه رشته های زیادی را به صورت با کنکور و بدون کنکور پذیرش می کند که رشته پرطرفدار روانشناسی جزو هر دو دسته می باشد.

رشته های بدون کنکور

هر ساله لیستی به عنوان ثبت نام رشته ها بر اساس سوابق تحصیلی از دانشگاه آازد منتشر می شود. این لیست شمال رشته هایی است که به عبارت دیگر بدون کنکور می توان در آن ها در شعب مختلف دانشگاه آزاد ثبت نام کرده و به ادامه تحصیل پرداخت. چنانچه شما هم از کنکور می ترسید و یا نتوانستید در آن موفق شوید بهتر است به رشته های بدون کنکور نیز فکر کنید چرا که راه حل بسیار خوبی به شمار می آید.

اگر دوست دارید در این زمینه اطلاعات بیش تر را به دست بیاورید می توانید با مشاوران تحصیلی ما تماس گرفته و راهکار های مورد نیاطتان را برای انتخاب راشته از آن بپرسید.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹