خانه / مقالات / وام ازدواج دانشجویی ۹۷

وام ازدواج دانشجویی ۹۷

وام ازدواج دانشجویی ۹۷

وام ازدواج دانشجویی ۹۷ :در دانشگاه های دولتی به دانشجویانی تعلق می گیرد ، که در حین تحصیل در دانشگاه ازدواج کرده باشند . لزومی ندارد که هر دو نفر هم دانشجو باشند ، اما اگر هر دوی آنها دانشجو باشند ( در دانشگاه دولتی ) وام ازدواج دانشجویی به هر دویشان تعلق می گیرد .

شرایط دریافت وام دانشجویی : همه دانشجویان دوره روزانه دانشگاه های دولتی ، یا دانشجویان نوبت دوم ( شبانه ) دانشگاه دولتی که فرزند شهید ، فرزند جانباز بالای ۵۰ درصد یا فرزند آزاده باشد ، و در حین تحصیل ازدواج کرده باشد .

وام ازدواج دانشجویی حداکثر تا یک سال پس از تاریخ ثبت عقد ازدواج پرداخت می شود ، اما اگر دانشجو بلافاصله در مقاطع بالا تر پذیرفته شود ، و از تاریخ عقد بیش از یک سال گذشته باشد ، می تواند وام ازدواج دریافت کند .

برای کسب اطلاعات در مورد وام ازدواج دانشجویی ۹۷ –۹۸ با مشاوره تحصیلی مالیم تماس بگیرید.

شرایط وام ازدواج دانشجویی ۹۶ –۹۷

داشتن ضامن معتبر برای دریافت وام ازدواج دانشجویی الزامی است .

مدارک مورد نیاز برای وام ازدواج دانشجویی : اصل و کپی سند ازردواج ، اصل و کپی کلیه صفحات شناسنامه زوجین ، اصل و کپی کارت ملی زوجین ، اصل و کپی شناسنامه وکارت ملی ضامن ، کد پستی ده رقمی و آدرس کامل محل سکونت زوجین .

مبلغ وام ازدواج دانشجویی  برای سال تحصیلی ۹۶ – ۹۷ ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد .

زمان اقدام برای وام ازدواج دانشجویی ۹۶ – ۹۷ : سامانه ثبت تقاضای وام ازدواج دانشجویی از اول مهر ۹۶ فعال شده است ، وتا تاریخ ۲۰ هر ماه ادامه دارد .

چنان چه شخص همه شرایط و مدارک را دارا باشد ، و در تاریخ گفته شده همه مدارک گفته شده به صندوق رفاه ارسال شود ، مبلغ وام حداکثر تا دو ماه بعد از ارسال و تائید مدارک به حساب شخص واریز می گردد .

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹