خانه / مقالات / ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۹۷ – ۹۸

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۹۷ – ۹۸

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۹۷ – ۹۸

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۹۷-۹۸ به چه صورت انجام می شود؟ نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۹۷ – ۹۸ به چه صورت است؟ ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۹۷ – ۹۸ در چه تاریخی انجام می شود؟ در این نوشته به بررسی دقیق این موضوع می پردازیم.

برای ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی دانش آموزان و داوطلبان بایستی با مراجعه به پایگاه اینترنتی آموزش و پرورش محل سکون خود اطلاعات لازم برای ثبت نام خود را وارد کنند.در این زمان احتمال دارد تعدادی از متقاضیان اطلاعات ثبت نامی خود را نادرست وارد کنند.در این صورت باید نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام خود اقدام کنند.در غیر اینصورت به احتمال زیاد با مشکلات عدیده ای مواجه خواهند شد.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۹۷ – ۹۸

ویرایش اطلاعات ثبت نامی مدارس نمونه دولتی در دو مقطع زمانی امکان دارد.اولین فرصت ویرایش در همان زمان ثبت نام برای آزمون می باشد.در واقع اگر متقاضی در زمان ثبت نام و درج اطلاعات متوجه اشتباه خود شده باشد می توانند مجدد به سایت اموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه کنند و اطلاعات ثبت نام خود را ویرایش کنید.

گاهی متقاضی بعد از اتمام زمان ثبت نام متوجه می شود که در درج اطلاعات ثبت نامی خود دچار مشکل شده است.این دسته از دانش آموزان باید در زمان دیگری که از طریق آموزش پرورش اعلام می شود نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند به این صورت که مجدد وارد سایت آوزش و پرورش محل سکونت خود شوند و اصلاحات لازم را اعمال کنند.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۷ – ۹۸

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی صبح روز جمعه در تاریخ ۱۱ خرداد ۹۷ می باشد.نتایج این آزمون حدود ۲ هفته بعد از برگزاری آزمون بر روی سایت آموزش و پرورش هر استان ظاهر می شود.

برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به تغییرات ثبت نام و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

حذف آزمون مدارس نمونه دولتی متوسطه اول

همانطور که مستحضر هستید براساس تصمیم آموزش و پرورش برگزاری آزمون های مختلف نظیر تیزهوشان در مقطع ابتدایی لغو گردید است.بنابراین مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی برای مقطع متوسطه اول پذیرشی نخواهند داشت.بنابراین آزمون مدارس نمونه دولتی برای پایه ششم به هفتم برگزار نخواهد شد.البته آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان برای راهیابی از پایه نهم به دهم برقرار است.

برای کسب طالاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹