خانه / سراسری / ویرایش ثبت نام کنکور سراسری ۹۷

ویرایش ثبت نام کنکور سراسری ۹۷

ویرایش ثبت نام کنکور سراسری ۹۷

ویرایش ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ : ویرایش ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ امکان پذیر است؟ ویرایش ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ چگونه انجام می شود؟ زمان ویرایش ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ چه تاریخی می باشد؟

داوطلبانی که موفق به ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ نشده اند یا اطلاعات ثبت نام خود را به درستی وارد نکرده اند ،ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور ۹۷ زمان مناسبی است که این دسته از داوطلبان می توانند هم اقدام به ثبت نام کنکور کنند و هم اطلاعات شخصی خود را که به اشتباه وارد کرده اند اصلاح کنند.

در این نوشته سعی داریم ابتدا به بررسی مواردی که احتمال ایجاد اشتباه در آن ها هست بپردازیم و سپس زمان و نحوه ویرایش ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ را برای شما بیان کنیم.اگر بعد از خواندن این نوشته متوجه اشتباه خود شده اید ضروری است در زمان مقرر نسبت به رفع این اشتباه اقدام کنید.

برای ویرایش ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ می توانید با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس برقرار کنید.مالیم گروه با برخورداری از متخصصین حوزه مشاوره تحصیلی آماده ارائه خدمت به شما می باشد.

مشاوره برای ویرایش ثبت نام کنکور سراسری ۹۷

۱٫وارد کردن معدل اشتباه

باید خاطر نشان کنیم که هرگونه مغایرت و اختلاف بین اطلاعات ثبت نام و اطلاعات دقیق ثبت شده شما موجب ایجاد دردسر برای شما می شود.البته باید توجه داشته باشید معدل ثبت شده از جانب شما که در زمان ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری ۹۷ انجام داده اید در کارت شرکت در آزمون منتشر می شود بنابراین داوطلبان در صورت پی بردن به مغایرت بین معدل منتشر شده و معدل واقعی باید به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه کرده و نسبت به ویرایش ثبت نام کنکور سراسری اقدام کنند.

۲٫ایجاد اشتباه در ثبت اطلاعات تحصیلی ثبت نام کنکور سراسری ۹۷

اگر متوجه وجود اشکال در مورد موارد درج شده در کارت حضور در آزمون شده اید از جمله نام رشته تحصیلی،نام محل تحصیل،معدل مقطع دبیرستان ضروری است برای اصلاح یکی از موارد زیر یا همه موارد برای ویرایش اطلاعات کارت خود حداکثر تا زمان اعلام شده توسط سازمان سنجش کشور اقدام کنید.
داوطلبانی که متقاضی حضور در گزینش رشته های دانشگاه پیام نور و موسسه های غیرانتفاعی هستند چنانچه متوجه مغایرت در اطلاعات خود شده اند ضروری است در زمان تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی  این دانشگاه براساس اطلاعیه این مراکز عمل کنند.

۳٫وجود اشتباه در اطلاعات مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران در ثبت نام کنکور سراسری ۹۷

داوطلبانی که متقاضیه استفاده از سهمیه های ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران و سهمیه رزمندگان واحدهای زیرنظر ستادکل نیروهای مسلح هستند در صورت مشاهده مغایرت برای اعلام آن می توانند حداکثر تا تاریخ اعلام شده از سوی سازمان فقط از طریق سایت مربوط به سازمان سنجش کشور قسمت ویرایش اطلاعات اقدام کرده و با توجه به توضیحات اراپه شده در سایت اطلاعات مربوط به سهمیه خود را اصلاخ و ویرایش کنند تا در صورتی که سهمیه آن ها توسط ارگان مربوطه تایید شد برای این داوطلبان ثبت شود.در غیر این صورت این داوطلبان با سهمیه آزاد انتخاب می شوند و حق هیچ نوع اعتراضی را ندارند.

ویرایش ثبت نام کنکور سراسری 97
ویرایش ثبت نام کنکور سراسری ۹۷

طبق اطلاعیه ای در خصوص مشخص شدن زمان و تاریخ مجدد برای نام نویسی متقاضیان حضور در آزمون.تمامیه داوطلبان دانشگاه دوره های روزانه،شبانه،نیمه حضوری،مجازی،پردیس خودگران دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی،دانشگاه پیام نور،غیرانتفاعی و غیردولتی و همچنین متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد باید در زمان مشخص شده به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه کنند و ثبت نام و نام نویسی خود را انجام دهند.زمان دقیق ویرایش ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ توسط سایت مالیم گروه اعلام می شود.

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری ۹۷

نکته مهم در مورد ثبت نام و ویرایش آن دریافت کد سوابق تحصیلی می باشد.حال مختصری به توضیح کد سوابق تحصیلی می پردازیم.

بسیاری از داوطلبان و متقاضیان ثبت نام در دانشگاه در مورد نحوه دریافت کد  سوابق تحصیلی اطلاعات کافی ندارند.برای دریافت کدسوابق تحصیلی ابتدا باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و یکی از موارد زیر را انتخاب کنید.

۱٫کد سوابق تحصیلی برای دارندگان دیپلم سال های ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۵ برای همه رشته ها

۲٫کد سوابق تحصیلی برای متقاضیانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی سال های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ هستند.

بعد از این مرحله و دریافت کدسوابق تحصیلی دوباره به سایت سازمان سنجش رجوع می کنید وبا رفتن به قسمت ویرایش ویرایش ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ اطلاعات خود را بازبینی می کنید.

برای ویرایش و بازبینی ابتدا اطلاعات فردی و شناسنامه ای و به دنبال آن اطلاعات مربوط به امور تحصیلی خود را ویرایش می کنید.اگر به هردلیلی نتوانستید اطلاعات خود را ثبت یا ویرایش کنید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور ۹۷

طبق اطلاعیه منتشر شده توسط سازمان سنجش کشور همزمان با ثبت نام کنکور سراسری ۹۷،امکان ویرایش اطلاعات نیز وجود دارد.زمان ثبت نام از اول بهمن لغایت ۸ بهمن ماه است و کسانی که در این دوره زمانی ثبت نام کرده اند ولی متوجه مغایرت اطلاعات ثبت شده با اطلاعات حقیقی دارند می توانند در این زمان نسبت به ویرایش آن ها اقدام کنند.

در سال های گذشته در نیمه های اسفند سازمان سنجش زمانی را برای ثبت نام کسانی که موفق به ثبت نام بهمن ماه نشده اند اعلام می کرد و در این زمان علاوه بر ثبت نام امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبانی که در بهمن ماه ثبت نام کرده اند نیز وجود دارد.به احتمال زیاد امسال هم این فرصت در اختیار داوطلبان و متقاضیان حضور در دانشگاه قرار می گیرد.

به محض اعلام سازمان سنجش پیرامون اعلام زمان ثبت نام مجدد اطلاع رسانی دقیق ا زطریق این سایت انجام می شود.
برای کسب اطلاعات دقیق پیرامون ویرایش ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

زمان ثبت نام و برگزاری کنکور کاردانی فنی حرفه ای و کاردانش ۹۷

زمان ثبت نام و برگزاری کنکور کاردانی فنی حرفه ای و کاردانش ۹۷

زمان ثبت نام و برگزاری کنکور کاردانی فنی حرفه ای و کاردانش ۹۷ زمان ثبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *