خانه / بدون کنکور / پذیرش بدون کنکور رشته معماری در تهران

پذیرش بدون کنکور رشته معماری در تهران

پذیرش بدون کنکور رشته معماری در تهران

پذیرش بدون کنکور رشته معماری در تهران : با توجه به این که رشته مورد علاقه شما رشته معماری می باشد و شما صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دوست دارید وارد دانشگاه شوید، اگر معدل شما بالا باشد به راحتی در رشته معماری در دانشگاه های آزاد یا حتی آزاد خوب در استان تهران می توانید وارد شوید.

اما اگر معدل شما چندان مناسب و دل چسب نباشد ولی علاقه شما به رشته معماری همچنان پابرجا باشد می توانید در برخی دانشگاه های آزاد شهرستان یا پیام نور تهران و یا حتی علمی کاربردی تهران شرکت نمایید. ولی در هر صورت مشورت با یک مشاور تحصیلی بهتر است.

پذیرش رشته معماری در تهران

با توجه به این که یک مهندس معمار پروژه های ساخت و سازه های گوناگون و متنوعی را قبول می کنند، پیدا کردن این شغل برای آقایان راحت تر است چرا که معماری یک ساختمان کاری بسیار دقیق و فنی  مهندسی می باشد و نیاز به یک جنس مذکر دارد.

با این حال هر فردی چه آقا چه خانم اگر در رشته خود بسیار موفق عمل کنند بازار کار شغلی آن ها را به راحتی استخدام می کند. اما پیشنهاد می شود که معماری داخلی برای متقاضیان این شغل برای خانم ها مناسب تر است.

معرفی رشته معماری

رشته معماری در دانشگاه واحد های متفاوتی دارد که گذراندن هر کدام از این واحد ها که مربوط و مختص خود رشته است الزامی می باشد. در واقع رشته معماری جدا از این که واحد های هنری و نقاشی بسیاری دارد، واحد های فنی و مهندسی در کنار آن موج می زند.

پایه و اساس واحد های دانشگاهی رشته معماری هندسه است. به همین منظور است که شما باید دید باز و خلاقیت را در این رشته داشته باشید.

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹