خانه / مقالات / پذیرش رشته داروسازی بدون کنکور در کیش

پذیرش رشته داروسازی بدون کنکور در کیش

پذیرش رشته داروسازی بدون کنکور در کیش

پذیرش رشته داروسازی بدون کنکور در کیش رشته هایی که بنحوی به پزشکی مربوط میشوند بدلیل آینده کاری وموقعیت اجتماعی از استقبال وسیع از سوی جوانان برخوردارند.به دلیل سختی امتحان ورودی کنکور در رشته پزشکی و رشته های وابسته بسیاری از جوانان به دنبال پذیرش های بدون کنکور هستند.از این رو این سوال مطرح میشود که چه دانشگاه هایی در سطح کشور اقدام به ثبت نام دانشجویان بدون کنکور میکنند.

در این نوشته سعی داریم با کمک مشاوران مالیم پاسخ مناسبی درخور شان علاقه مندان به رشته پزشکی ورشته های وابسته ارائه دهیم.

در ابتدا باید یادآور شویم ثبت نام در رشته های داروسازی ،پزشکی ،دندان پزشکی  کارنامه قبول شدگان داروسازی دانشگاه آزاد کل رشته های متعلق به گروه پزشکی در ایران انجام نمیشود.تنها موضوعی که باعث ایجاد ابهام در ذهن دانشجویان شده است این است که در سال های گذشته برخی دانشگاه های سراسر کشور بصورت نیمه متمرکز اقدام به پذیرش دانشجویان بدون کنکور در رشته های پیراپزشکی کرده است.

تعدادی از رشته های پیراپزشکی بشرح زیر است:اتاق عمل،هوشبری،علوم آزمایشگاهی،بهداشت محیط و…

شرط قبولی در این دانشگاه ها در رشته های پیراپزشکی طبق سوابق تحصیلی ومعدل دیپلم میباشد.

پذیرش رشته داروسازی بدون کنکور در کیش

پذیرش داروسازی بدون کنکور دانشگاه ازاد یک سری از رشته های تجربی ومهندسی را بدون کنکور ثبت نام میکند.تفاوت این دانشگاه با دانشگاه های دولتی روزانه شهریه سنگین آن است وگرنه از لحاظ کیفیت مدرک تفاوتی با یکدیگر ندارند.این دانشگاه برای کسانی مفید است که دوری راه وغربت وهزینه سنگین دانشگاه برای آن ها قابل تحمل است.

دانشگاه پردیس کیش در رشته های مهندسی هم اقدام به جذب دانشجو بدون کنکور میکند وتنها رشته هایی که در این دانشگاه ارائه نمیشوند مربوط به شاخه انسانی است.شرط حضور در دانشگاه پردیس کیش داشتن دیپلم است و پذیرش دانشگاه در مقاطع بالاتر صورت نمیگیرد.

شرط دیگر پذیرش این دانشگاه داشتن معدل نهایی سال سوم حداقل ۱۶ میباشد.ودر دروس تخصصی نباید نمره ای کمتر از ۱۶ داشته باشند.

برای قبولی در دانشگاه پردیس کیش در رشته داروسازی نیاز به قبولی در کنکور با رتبه زیر ۲۰۰۰ دارید.بپس با جدیت درس بخوانید تا بتوانید به هدف خود برسید.

مشاوران ارشد مالیم گروه در این مسیر در کنار شما هستند.

۲ دیدگاه

  1. ممنون اطلاعات خوبی بود منتظر خبر شما هستم

  2. سلام
    ببخشید هزینه دانشگاه پردیس برای یک سال چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹