خانه / مقالات / پرداخت اقساطی شهریه دانشگاه

پرداخت اقساطی شهریه دانشگاه

پرداخت اقساطی شهریه دانشگاه

پرداخت اقساطی شهریه دانشگاه : رئیس صندوق رفاه در باره ی نحوه پرداخت شهریه دانشجویان به صورت اقساطی گفت: دانشجویانی که تمایل  دارند شهریه دانشگاه خود را به صورت اقساطی پرداخت کنند باید قبل از آن مرحله انتخاب واحد خود را تکمیل کرده باشند.

همچنین در خصوص دریافت وام تا مین دانشجویی و وام ازدواج دانشجویی اشاره کرد:دانشجویان می توانند برای دریافت وام در نیمه اول هر ترم هنگام ثبت نام اقدام کنند.

برای مشاهده  شرایط دریافت وام دانشجویی کلیک کنید

وی در ادامه اضافه کرد : تمام دانشجویان بعد پایان زمان ثبت نام در دانشگاه ، می توانند در سیستم جامع از طریق مراحل زیر نسبت به پرداخت قسطی شهریه تحصیلی خود اقدام کنند.

طریقه ی پرداخت اقساطی شهریه دانشگاه

رئیس صندوق رفاه در ادامه گفت: روش اقساطی کردن شهریه به روش ذکر شده در منوی آموزش است-

پرداخت های الکترونیکی شهریه داوطلب و تغییر مبلغ در گزینه « مبلغ پرداختی» برحسب مبلغ شهریه مورد نظر و پرداخت شهریه است.

بهتر است بدانید پرداخت اقساطی شهریه دانشگاه و شهریه متغیر بعد از انتخاب واحد انجام می شود و دانشجو باید برای انتخاب واحد کل مبلغ شهریه ثابت را به حساب دانشگاه واریز کند.

دریافت وام  شهریه دانشجویی

به دانشجویان مقطع تحصیلی کارشناسی ۳ میلیون ریال و در مقطع کارشناسی ارشد ۱۱ میلیون ۵۰۰ هزار ریال وام شهریه تعلق می گیرد.

در خصوص وام های تحصیلی رئیس صندوق رفاه تصریح کرد:دانشجویان دوره کارشناسی در هر ترم مجاز به دریافت ۳ میلیون و و در طولانی ترین مدت تحصیل در مقطع کارشناسی دانشجو مجاز به این تسهیلات میباشد.(در دوره کارشناسی ۸ ترم دانشجو برای استفاده از وام دانشجویی زمان دارد.)

وی در ادامه صحبت های خود به تسهیلات در دوره کارشناسی ارشد اشاره کرد: دانشجویان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد در هرترم مجاز به دریافت ۱۱ میلیون ۵۰۰ ریال می باشد و دانشجو تا چهار ترم در دوره کارشناسی ارشد مجاز به دریافت این تسهیلات است.

همچنین در خصوص دریافت وام تا مین دانشجویی و وام ازدواج دانشجویی اشاره کرد:دانشجویان می توانند برای دریافت وام در نیمه اول هر ترم هنگام ثبت نام اقدام کنند.

شما عزیزان برای راهنمایی بیشتر از نحوه دریافت وام دانشجویی ، اقساطی کردن شهریه و ثبت نام بدون کنکور در تمامی رشته ها با مشاورین متخصص مالیم گروه تماس برقرار کنید.

مشاوین ما همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب آماده هرگونه خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹