خانه / اخبار / پرداخت شهریه دانشگاه آزاد توسط بهزیستی

پرداخت شهریه دانشگاه آزاد توسط بهزیستی

پرداخت شهریه دانشگاه آزاد توسط بهزیستی

پرداخت شهریه دانشگاه آزاد توسط بهزیستی اختصاص ۲۰ درصد تخفیف شهریه به دانشجویان تحت پوشش بهزیستی و اینکه ایا این درصد از کل شهریه می باشد یا فقط شهیه ثابت ؟ سوال های مبا شد که افراد تحت پوشش این سازمان را در گیر کرده است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی بخشنامه‌ای شیوه‌نامه اجرایی ثبت‌نام و نحوه دریافت شهریه از دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور را ابلاغ کرد.
تمام دانشجویان تحت پوشش این سازمان در تمام مقاطع تحصیلی از میزان ۲۰ درصد تخفیف شهریه تحصیلی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶- ۹۷ و نیمسال اول سال تحصیلی ۹۷ – ۹۸برخوردار می شوند.
به منظور تسهیل مراحل اداری و رفاه حال مددجویان سازمان، آن دسته از دانشجویان مشغول به تحصیل که در ترم های گذشته معرفی‌نامه خود را به دانشگاه محل تحصیل ارائه کرده‌اند، نیازی به ارائه معرفی‌نامه جدید ندارند.
دانشجو پس از اتمام مراحل انتخاب واحد و حداکثر تا دو هفته پس از انجام حذف و اضافه، اطلاعات مالی خود شامل هزینه قابل پرداخت پس از اعمال تخفیف، شناسه پرداخت و شماره حساب مربوط به واحد دانشگاهی را در سامانه درج کند و در اسرع وقت اصل مدارک شامل برگه انتخاب واحد و هزینه شهریه خود را به همراه کارنامه ترم گذشته ممهور به مهر معتبر دانشگاه، به اداره کل بهزیستی استان محل تحصیل تحویل دهد.
برای اطلاعات بیشتر می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹