خانه / مقالات / پزشکی بدون کنکور

پزشکی بدون کنکور

پزشکی بدون کنکور

پزشکی بدون کنکور :تحصیل در رشته های پزشکی یکی از هدف های تمام دانش آموزانی است که در دوران مدرسه به رشته ی تجربی گرایش پیدا می کنند.

قبولی در رشته های پزشکی ارزوی خیلی از داوطبان تجربی در کنکور است و خیلی از این داوطلبان در مدت زمانی طولانی با برنامه ریزی های تحصیلی و مشاوره های کنکور برای قبولی در رشته های پزشکی تلاش می کنند.

اما از آنجایی که پذیرش در رشته های پزشکی محدود است ولی رقابت برای قبولی در آن زیاد است اکثرا پس از تلاش های زیاد موفق به قبولی رشته های پزشکی در دانشگاه های سراسری نمی شوند و این امر سبب می شود که خیلی از ان ها برای رسیدن به اهداف تحصیلی خود ناامید شوند . اما  ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پزشکی برای آن دسته از داوطبانی که موفق به قبولی در کنکور نشده اند سوالیست که ذهن آن ها را بسیار درگیره خود کرده است.

بدون کنکور رشته های پزشکی

عنوان ثبت نام بدون کنکور پزشکی در دانشگاه های آزاد  باعث شده که خیلی از کسانی که برای قبولی در رشته های پزشکی دانشگاه های سراسری مشقت و رنج های زیادی کشیدن امید واهی برای رسیدن به جایگاه پزشکی و پوشیدن لباس های سفیدی که از دوران جوانی آرزوی آن را داشته اند را پیدا کنند.

این دسته از داوطلبانی که در رشته های پزشکی موفق به قبولی در دانشگاه های سراسری نشده اند و قصد دارند که بدون کنکور تحصیل در این رشته ها را ادامه دهند سوالات زیادی برای ان ها به وجود می اید.

پزشکی بدون کنکور در کیش

شما عزیزان برای اطلاع از نحوه ی ثبت نام بدون کنکور رشته های پزشکی می توانید از مشاورین تحصیلی مالیم گروه راهنمایی بگیرید.

داوطلبان عزیز باید بدانند در چند رشته ی بخصوصی از پزشکی ثبت نام بدون کنکور در هیچ دانشگاهی صورت نمیگیرد.

این چند رشته شامل دندان پزشکی ،داروسازی می باشد و پذیرش در دانشگاه برای این رشته ها نیاز به قبولی در آزمون است.

رشته های پیرا پزشکی مانند کاردانی هوشبری ، کاردانی علوم آزمایشگاهی ،اتاق عمل ،کاردانی مامایی ،کاردانی دامپزشکی  از جمله رشته هایی هستند که بصورت بدون کنکور ثبت نام میگردد.اما رشته های دیگری مانند مهندسی پزشکی  و گیاه پزشکی و خیلی از رشته های دیگر از شاخه ی پزشکی  هستند که بدون کنکور ثبت نام  به عمل می اید.

شما عزیزان برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام بدون کنکور پزشکی می توانی با مشاورین مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

شما عزیزان برای مشاوره گرفتن می توانید از طریق تلفن ثابت همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب با مشاورین مالیم گروه تماس برقرار کنید.

یک دیدگاه

  1. سلام رشته علوم تجربی با معدل کتبی دیپلم۱۷٫۷۶ با رتبه زیر گروه یک ۷۳۰۰ متقاضی تحصیل در رشته پزشکی یا دندان در دانشگاه می باشم . نیاز به کمک شما عزیزان دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹