خانه / بدون کنکور / پیراپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور

پیراپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور

پیراپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور

پیراپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور :ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه های آزاد و دانشگاه های علمی کاربردی در طی سال های اخیر از استقبال خوبی برخوردار بود.برخی از افراد به دلایل مختلفی نمی توانند در ازمون کنکور شرکت کنند و برای ادامه تحصیل می توانند در داشگاه های بدون کنکور ثبت نام کنند. برای ثبت نام پزشکی بدون کنکور و مشاهده رشته های بدون کنکور پزشکی کلیک کنید.

اما رشته های پزشکی در سال های قبل با ازمون کنکور پذیرش می شد.اما از آنجایی که شغل پزشکی از درامد خوبی در جامعه برخوردار است خیلی از نفرات تمایل زیادی برای قبولی در این رشته ها را دارند ولی بدلیل محدودیت پذیرش در دانشگاه ها و رقابت زیاد در بین متقاضیان خیلی از نفرات موفق به پذیرش در این رشته ها را نمی شوند و به همین جهتثبت نام دانشگاه بدون کنکور پزشکی در دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی آغاز شد.

دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی رشته های پیراپزشکی را در لیست ثبت نام پزشکی بدون کنکور خود قرار دادند و در مقطع کاردانی دانشگاه علوم پزشکی و برخی از رشته های پزشکی در دانشگاه صنعتی شریف بدوت ازمون کنکور پذیرش می گیرد و دانشگاه تهران شعبه پردیس کیش هم برای پذیرش بذون کنکور در رشته های پزشکی اعلام آمادگی کرد.

رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته های پزشکی مانند کاردانی هوشبری ، کاردانی علوم آزمایشگاهی ،اتاق عمل ،کاردانی مامایی ،کاردانی دامپزشکی  از جمله رشته هایی هستند که بصورت بدون کنکور ثبت نام میگردد.اما رشته های دیگری مانند مهندسی پزشکی  و گیاه پزشکی و خیلی از رشته های دیگر از شاخه ی پزشکی  هستند که بدون کنکور ثبت نام  به عمل می اید.

پذیرش در رشته های دندان پزشکی و داروسازی در چند سال اخیر فقط با آزمون کنکور انجام می شد اما برای ثبت نام بدون کنکور در این رشته ها هر چند سال یک بار از سوی وزارت علوم بر اساس ضوابط خاص و سوابق تحصیلی انجام می شود.

اما این که کدام رشته ها در کدام دانشگاه ها بدون کنکور پذیرش میگیرند بحثی جدا است و شما عزیزان می توانید از مشاوران تحصیلی مالیم گروه راهنمایی بگیرید.

برای ارتباط با مشاوره مالیم گروه می توانید از طریق تلفن ثابت تماس برقرار کنید.مشاوریم مالیم گروه همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب آماده راهنمایی و پاسخ به سوالات شما عزیزان هستند.

 

یک دیدگاه

  1. باسلام اینجانب اقای طولابی هستم از لرستان شهرستان خرم اباد دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق ایا واسه ای اینع نیمسال دانشگاه علمی کاربردی کاردانی رشته ای اتاق عمل منو پذیرش میکنه اگه راه لطف کنی منو راهنمای کنید از لطفتون ممنون میشم د با این شماره همراه ذکرشده منو مطلع فرماید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹