خانه / پزشکی / کارشناسی مامایی بدون کنکور

کارشناسی مامایی بدون کنکور

کارشناسی مامایی بدون کنکور

کارشناسی مامایی بدون کنکور :یکی از مهمترین و پر استقبال ترین رشته های بدون نیاز به آزمون کنکور پیراپزشکی رشته ی مامایی است.

رشته ی مامایی که در حال حاضر یکی از رشته های بدون کنکور پزشکی محسوب می شود در کنکور تجربی از متقاضیان زیادی برخوردار است.اما به علت محدودیت در پذیرش دانشگاه های سراسری خیلی از افراد موفق به قبولی این رشته در دانشگاه های سراسری نمی شوند و به همین دلیل ثبت نام این رشته برای داوطلبانی که تمایل زیادی برای ادامه تحصیل در دانشگاه را دارند بدون نیاز به آزمون کنکور انجام می شود.

برای ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پزشکی کلیک کنید

ثبت نام کارشناسی مامایی بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه در رشته های پزشکی در چند سال اخیر با قبولی در کنکور اجام می شد اما در این چند دوره انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه اکثر رشته های پیراپزشکی بدون کنکور انجام می شود.رشته هایی مانند کاردانی مامایی ،کاردانی اتاق عمل،مهندسی پزشکی ،گیاهان دارویی،کاردانی علوم آزمایشگاهی و… در دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی بدون نیاز به آزمون کنکور می باشد.

ثبت نام شما عزیزانی که در رشته های پزشکی بدون کنکور  تنها با سوابق تحصیلی و ارائه مدارک شخصی می باشد.

رشته های پزشکی در لیست دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی بدون کنکور است ولی رشته های داروسازی ،علوم پزشکی و دندان پزشکی به نتیجه کنکور بستگی دارد. رشته ی دندانپزشکی و داروسازی  جز رشته هایی هستند که نیاز به کنکور دارند و پذیرش در دانشگاه با قبولی در آزمون امکان پذیر است.

ثبت نام بدون کنکور در رشته ی دندانپزشکی  و داروسازی با شرایط خاص و ضوابط و سوابق تحصیلی متقاضی پس از اعلام پذیرش بدون کنکور این رشته از سوی دانشکده علوم پزشکی انجام می شود.

که شما عزیزان می توانید به صورت آنلاین و یا از طریق تماس تلفنی از مشاوران مالیم گروه راهنمایی بگیرید.

برای اطلاع از نحوه ی ثبت نام بدون کنور در رشته های پزشکی و انتخاب رشته شما عزیزان می توانید همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید

 

یک دیدگاه

  1. سلام وقت بخیر
    من میتونم مقطع کاردانی ،مامایی دانشگاه ازاد بدون کنکور ثبت نام کنم ؟؟متولد ۶۹ هستم ممنون میشم از پاسخگوییتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹