خانه / مشاوره / کاهش استرس امتحان

کاهش استرس امتحان

کاهش استرس امتحان

کاهش استرس امتحان :مبحث استرس و اضطراب مبحث پیچده و در بیشتر مواقع حائز اهمیت است.اضطراب به اندازه جزئی ممکن است باعث پیشرفت انسان شود.

برای حل مشکلات افت تحصیلی با  مشاوره تحصیلی  مالیم گروه تماس بگیرید

اما اضطراب های مزمن که در هرچی و هر کاری به سمت انسان می اید جنبه منفی دارد و این قدرت تفکر و توانایی انسان را کاهش می دهد.

علائم اضطراب و استرس امتحان

استرس و اضطراب مزمن جدا از بحث های کاهش توانایی و افت تحصیلی دانش آموزان می شود و از نظر روحی و روانی فرد را ضعیف می کند بلکه آمار نشان داده دانش آموزان و یا دانشجویانی که هنگام امتحان استرس و اضطراب زیادی دارند دچار بیماری هایی همچون سرما خوردگی و بیماری های عفونی دیگر می شوند.

دانش اموزان و دانشجویان باید بدانند که استرس هنگام امتحان هیچ کمکی به آن ها نمی کند بلکه باعث می شود خیلی از مطالبی که یاد گرفته اند و تمرین هایی که انجام داده اند از خاطرشان حذف شود و از مسیر موفقیت خود دور شوند و تمام تلاش هایی که انجام دادند بیهوده شود.

با این که این مشکل به مسائل مختلف ربط پیدا می کند اما این مشکل هم همانند مشکلات دیگر راه حل هایی دارد.مشاوره افت تحصیلی در این زمینه می تواند بسیار کارایی داشته باشد.

یک مشاور برنامه ریزی تحصیلی برای شما می تواند با راه حل هایی را ایجاد کند که شما بتوانید استرس خود را کنترل کنید.مشاوره روانشناسی تحصیلی با راه کار هایی که به شما ارائه میدهد در کنار یک برنامه ریزی تحصیلی مناسب شما را برای حل مشکل و پیشرفت در تمامی مراحل تحصیلی یاری میکند.مشاوران مالیم گروه در زمینه های کاهش و کنترل اضطراب و استرس و افزایش توانایی تحصیلی و ارائه برنامه ریزی تحصیلی شما را در این زمینه راهنمایی می کند.

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر

مشاوره تخصصی کنکور هنر مشاوره تخصصی کنکور هنر به چه صورت است؟ مشاوره تخصصی کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد