خانه / مشاوره تحصیلی / کنترل استرس سر جلسه کنکور

کنترل استرس سر جلسه کنکور

کنترل استرس سر جلسه کنکور

کنترل استرس سر جلسه کنکور و روشهای کاهش استرس قبل از کنکور و داشتن استرس چه قبل از کنکور و چه در جلسه طبیعی است ، اما باید تمامی تلاشتان را بکنید این مسئله را کنترل کنید ، زیرا افزایش آن بدون شک در عملکرد شما تاثیر می گذارد.

این نکته کاملا روشن است که اگر در زمان مانده به کنکور به درستی و طبق برنامه به مطالعه دروس پرداخته باشید ، بدون شک نتیجه قابل قبولی در کنکور خواهید گرفت و جای نگرانی وجود نخواهد داشت.

برای دریافت مشاوره استرس کنکور با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

دیگر تقریبا نگرانی و استرسی برای قبول نشدن در دانشگاه و کنکور وجود ندارد و این بدین دلیل است که دانشگاه های مختلفی در سطح کشور اقدام به جذب دانشجو چه با کنکور و چه بدون کنکور می نمایند.

باید سعی نمایید در زمان جلسه کنکور آرامش خود را حفظ نمایید و نگذارید که استرس بر شما غلبه  کند.

روشهای کاهش استرس قبل از کنکور

از آنجایی که زمان در نتیجه کنکور بسیار موثر است اگر قدرت تصمیم گیری خود را از دست بدهید نمی توانید در زمان مناسب به سوالات پاسخ دهید . یک راه پیشنهادی این است که ابتدا درسی که می دانید می توانید به سوالاتش بهتر پاسخ دهید را انتخاب نمایید این کار به افزایش روحیه شما بسیار کمک می کند  و باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود.

سعی کنید در طول زمان کنکور تنها و تنها فکر خود را برای سوالات و دروسی بگذارید که مطمئنید می توانید پاسخ درست به آنها بدهید . زیرا پاسخ اشتباه باعث می شود که نمره منفی دریافت کنید . اگر نمی توانید به درستی استرس خود را کنترل کنید بهتر است چند روز قبل از کنکور با افرادی مشاوره کرده و از آنها کمک بخواهید.

کنترل استرس کنکور می توانید با مشاوران گروه مالیم تماس بگیرید و بدون نیاز به مراجعه به صورت مشاوره تلفنی از راهنمایی های آن ها استفاده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹