خانه / مقالات / Azmoon.org

Azmoon.org

Azmoon.org

Azmoon.org سایت اختصاصی دانشگاه آزاد است که کلیه امور و اخبار مربوط به دانشگاه آزاد در این سایت ارائه می گردد.

این سایت با عنوان سایت آزمون دانشگاه آزاد معرفی می شود.مرکز سنجش و ثبت نام دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org مسئول پذیرش متقاضیانی است که قصد دارند در دانشگاه آزاد شرکت کنند.

همه مراحل و شرایط مورد نیاز برای آزمون و کنکور دانشگاه آزاد تا مرحله قبولی در دانشگاه آزاد اسلامی از طریق سیستم سایت آزمون این دانشگاه انجام می شود.

در این مقاله سعی داریم اطلاعات مفید و جامع پیرامون سایت آزمون و نحوه اطلاع رسانی آن و همچنین معرفی قسمت های مختلف آن و نحوه استفاده از آن ها را برای شما بیان کنیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – ۹۰۹۹۰۷۵۲۴۳
پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

سایت آزمون دانشگاه آزاد

برای انجام پروسه ثبت نام و نام نویسی در دانشگاه آزاد،صدور کارت آزمون و مشاهده نتایج امتحانات و مصاحبه های دانشگاه آزاد باید از طریق سایت به این اطلاعات دست پیدا کرد.چون این این سایت دانشگاهی تنها پایگاه خبری مطمئن و رسمی دانشگاه آزاد است.

اگر در زمان کار و استفاده از این سیستم دچار مشکل شده اید و مرحله ای از انجام کار برای شما ابهام داشته و در زمان دست یابی به اطلاعات با موارد مختلف برخوردید می توانید از طریق تماس با شماره ای که در صفحه اول سایت قرار دادیم با ما تماس برقرار کنید.شماره گیری فقط از طریق تلفن ثابت انجام می شود.

مالیم گروه با برخورداری از مشاوران متخصص و حرفه ای آماده ارائه خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی به شما داوطلبان عزیز که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه را دارید، می باشد

این سایت سیستم مشاوره ای و خدمات پشتیبانی ندارد.ایجاد ابهام برای کاربران این سایت جزء غیر قابل انکار است.

به طور حتم متقاضیان در زمان کار و استفاده از سایت آزمون دچار مشکلات و ابهامات بسیاری می شوند.این مشکلات در زمان استفاده به منظور انتخاب رشته ،ثبت نام دانشگاه و … به وجود می آید.آن آااهخاسیزبهخسایزبتنسیزبخشستیزهشستیزخشتزبهعت

حال که این سایت از بخش پشتیبانی و مشاوره ای برخوردار نیست مالیم گروه با هدف تسهیل و راحتی متقاضیان در زمان کار و استفاده از سایت آماده است خدمات مشاوره ای و پشتیبانی رایگان را به شما ارائه دهد.

اصلا نگران نباشید.برای دریافت اطلاعات و خدمات مشاوره ای کافی است با شماره درج شده در صفحه اول سایت تماس برقرار کنید.لازم به ذکر است که شماره گیری فقط از طریق تلفن ثابت انجام می شود.

لینک مربوط

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمه دوم

 

شما همه روزه از ساعت ۸صبح الی ۱ می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه  تماس برقرار کنید.

 

سایت مشاوره آزمون دانشگاه آزاد

در این قسمت به بیان مباحثی که در سایت آزمون مطرح می شود می پردازیم.

۱٫ثبت نام در کنکور ورودی دانشگاه آزاد اسلامی

۲٫صدور کارت ورود به جلسه

۳٫اعلام نتایج کنکور و انتخاب رشته

۴٫اعلام نتایج رشته های اخذ شده

۵٫اعلام نتایج و اخبار مربوط به تکمیل ظرفیت

سایت آزمون دانشگاه آزاد با دامنه های زیر قابل جستجو و نمایش است:

www.azmoon.net ، www.azmoon.org، www.azmoon.com

این آدرس ها معتبر هستند و قابل استفاده می باشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – ۹۰۹۹۰۷۵۲۴۳
پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

اگر سوال یا ابهامی در مورد سایت آزمون دانشگاه آزاد دارید می توانید با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹